Šaty dělají člověka

Ano, i když se to nezdá, první dojem dělá mnoho. A právě styl oblékání tvoří jednu nemalou část z toho. Někteří z nás mají přednost jednoduchost, jiní se vyžívají v extravaganci. A to platí vlastně i v životě. Zatímco jedna skupina se spokojí s málem, druhá je někdy náročná až moc. A co vy? Do které skupiny patříte?

Puntičkáři
Jak už samotný název napovídá, tito lidé musí mít vše do detailu perfektní. Ať už je to vystylizovaný outfit, dokonale vyleštěná Moderní kuchyně , či pečlivě napsaný seznam věcí na nákup. Ano, není špatné dělat věci na sto padesát procent, hlavně kolegové a šéf v práci tuto vlastnost ocení. Ale řekněte sami, není lepší někdy trochu zvolnit a začít si život užívat i z druhé strany?

Rebelové
Extravagance je jejich druhé jméno. Všude, kde to „smrdí průšvihem“, tam je uvidíte. Naopak tito lidé vyznávají tak trochu punkový životní styl. A tak nejen jejich oblečení, ale i kuchyně či nákupní seznam představují chaos. Ano, užívají a ochutnávají vše plnými doušky. Ale řekněte sami, není dobré mít alespoň někdy mít věci v pořádku a na svém místě?
A co z tohoto článku vyplívá? Že nejlepší je zlatý střed. Ano, už tenkrát Aristoteles věděl, že není dobré patřit ani do jedné skupiny. A co z toho vyplívá? Ochutnávejte, ale potom vždy po sobě smeťte stopy tak, jako v každé správné detektivce.

Šaty dělají člověka
5 (100%)1
970x310pulz1.jpg